Hakkımızda

Av. Dilara Yeni, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden “Onur” derecesi ile mezun olmuştur. Milliyet gazetesinde köşe yazarıdır ve aktif şekilde avukatlık mesleğini icra etmektedir. Av. Dilara Yeni, Aile ve ticaret hukuku konularında uzmanlaşmış olup yerel ve çok uluslu şirketlere danışmanlık ve dava hizmeti vermektedir.

Ticaret hukuku alanında ve bilhassa elektronik ticaret ile rekabet hukuku özelinde çalışmalarını sürdürmekte olan Dilara Yeni 2021 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Rekabet Hukuku Seminer programına katılmıştır.

Hızlı, pratik ve çözüm odaklı yaklaşım ile müvekkil memnuniyetini önceleyen bir anlayışla hareket eden Av. Dilara Yeni, mesleki çalışmaları kapsamında ayrıca şirketler hukuku ve kurumsal yönetim alanlarında da yoğun çalışmalar yürütmektedir.

Dilara Yeni, 2017 yılında Kadın Girişimciler Derneği tarafından organize edilen Geleceğin Kadın Liderleri programına katılarak başarı ile tamamlamıştır. Sosyal ve sorumlu avukatlık bilinci ile hareket etmekte olan Dilara Yeni kadınların yasal haklarını öğrenmeleri ve talep etmeleri konularında bilinçlenmeleri için
sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almakta ve bu konuda çok sayıda vakfın çalışmalarını gönüllü desteklemektedir.

Başa dön tuşu